SOROBAN MENTAL ARITMETIK PLATFORMU

Başarının Sırrı Çalışmaktan Geçer

13 Haneli Japon Abaküsü - Soroban

Özelleştirilebilir Tasarım
Klasik 13 haneli bir japon abaküsünden daha fazlasını barındırır.Büyük boyutlarda tasarlanmış olup çeşitli temalar,çerçeve modelleri,boncuk modelleri ve daha bir çok özellik içermektedir.
Piyasada şu an internetten sipariş edilebilen basit ahşap bir soroban abaüküsünün fiyatı kargo hariç 20 TL, daha kaliteli bir ahşap abaküsün fiyatı 45-50 TL civarında olduğu düşünüldüğünde, yazılımın size sunduğu bu hizmete cazip bir fiyat avantajıyla sahip olduğunuzu göreceksiniz.

32 Haneli Japon Abaküsü - Soroban

Astronomik sayılarla işlem yapabilme
32 Haneli bu abaküsle günlük hayatta duymadığınız astronmik sayılarla çalışabilme imkanı ve esnekliği. Maksimum ulaştığı sayı ve okunuşu şöyle:

99.999.999.999.999.999.999.999.999.999.999

Doksan dokuz nonilyon dokuz yüz doksan dokuz oktilyon dokuz yüz doksan dokuz septilyon dokuz yüz doksan dokuz seksilyon dokuz yüz doksan dokuz kentilyon dokuz yüz doksan dokuz katrilyon dokuz yüz doksan dokuz trilyon dokuz yüz doksan dokuz milyar dokuz yüz doksan dokuz milyon dokuz yüz doksan dokuz bin dokuz yüz doksan dokuz

Flaş Anzan

Akıldan İşlem Yapma Zamanı!
Çocuğunuzunun yeterli ilerleme kaydettikten sonraki çalışma bölümüdür.Belirli süre ekranda peşpeşe gelen sayıları toplayıp çıkartarak doğru sonucu elde etmeye çalışır.Kendi zorluk derecesine göre süreyi, basamakları ve kaç adet sayı gösterileceği gibi ayarları yaparak çalışmaya başlayabilir.

Flaş Kartlar

Abaküsü Hafızasına Kazımak İçin!
Flaş kartlar üzerinde abaküs pozisyonlarının olduğu kartlar olarak değerlendirlebilir.Çocuk bu kartlarla abaküsteki boncuk pozisyonlarını daha rahat ezberler ve akıldan işlem yaparken bu pozisyonları kullanır.Tek gösterimli pozisyonlar ve ya pozisyonlarla toplama işlemine olanak tanıyan en faydalı bölümlerden biridir.

Aritmetik 1 Toplama - Çıkarma

Abaküsle Toplama - Çıkarma
Soroban abaküsüyle toplama ve çıkarma yapabildiği bölümdür.Bu bölümde belirlenen basamak uzunluğu kadar işlem çocuğa rasgele değerler şekline verilir ve çocukta bu değerleri işlemine göre toplar veya çıkarır.

Aritmetik 2 Çarpma - Bölme

Abaküsle Çarpma - Bölme
Soroban abaküsüyle Çarpma ve Bölme işlemlerini yapabildiği bölümdür.Bu bölümde manuel olarak kendi sorularını belirleyebilir ve ya otomatik olarak sistem tarafından soru üretilmesini isteyebilir.

Zamana Karşı - Performans Testi

İşlem Performansı
Mental işlemlerin yapılma hızını raporlayan ve ölçen bölümdür.Kişi kendi işlem hızını sınayabilir.

Zihinsel Bulmaca

Mental Oyun Zamanı
Zamana karşı yarıştığınız ve doğru mental işlemleri yaparak kutuları açtığınız oyun bölümüdür.Seviye ilerledikçe mental işlemlerde zorlaşır.

Sağ taraftaki bağlantıdan yazılımın 30 kullanımlık sınırsız deneme sürümünü indirebilirsiniz

NET FRAMEWORK 3.5 PC'NİZDE YOKSA TIKLAYIP İNDİRİN!

İndirmek için yandaki kodu üstteki kutucuğa yazınız

Copyright 2012-2013. Micropleksus Software