SOROBAN MENTAL ARITMETIK PLATFORMU

Başarının Sırrı Çalışmaktan Geçer

SIK SORULAN SORULAR

Soroban MAP Nedir? Ne Değildir?
Soroban MAP özellikle mental aritmetik dersi alan çocukların bu alandaki yazılımsal açığını kapatmak için tasarlanmış bir çalışma platformudur.Soroban MAP çocuğunuza sıfırdan bir eğitim verme gibi bir özelliği taahhüt etmez. İçindeki araçlar sıfırdan başlanıp son seviyenin de üstünde özellikler barındırmaktadır fakat bu yazılım anlatımlı bir kurs paketi DEĞİLDİR!

Programın Sistem Gereksinimleri Nedir?
Program windows xp ve windows 7 platformlarında test edilmiş olup en iyi 1280 x 1024 ekran çözünürlüğünde çalışmaktadır.
1024 x 768 gibi düşük çözünürlüklerde programın bazı kısımları görüntülenememektedir.Lütfen bilgisayarınızın yüksek çözünürlükleri desteklediğinden emin olunuz!

Program Lisans Etki Alanı Nedir?

  • Program, lisans anahatarını ilk girdiğiniz bilgisayar için lisanslanır ve başka bilgisayarlara aktarılamaz.Programı sürekli kullanmayacağınız bilgisayara deneme-
    amaçlı veya başka nedenlerden dolayı lisans anahtarını GİRMEYİNİZ!

  • Aldığınız her lisans anahatarı yalnızca bir bilgisayar için geçerlidir.Aynı lisans anahatarını başka bilgisayarlar veya bilgisayarlarınız için kullanamazsınız.

  • Bilgisayarınızın diski zarar görmediği sürece programı lisanslı olarak kullanabilirsiniz.Diskin bozulması lisansınız sona ermesi anlamına gelir.

  • Bilgisayarınızda birden fazla disk varsa bu lisans anahtarı yalnızca biri için geçerlidir

  • S.M.A.P 2013

    Copyright 2012-2013. Micropleksus Software